od TLAČOVÉ SPRÁVY 14.3.2017 o 14:40

O čom bude výstava DOM & INTERIÉR a ZÁHRADA?

POZÝVAME VÁS na druhý ročník výstavy DOM & INTERIÉR a ZÁHRADA, ktorý sa uskutoční 17. - 18. marca 2017 v Mestskej športovej hale, Michalovce.Veľmi sa tešíme, že sa nám podarila skvelá zostava a každý z návštevníkov si tu nájde niečo, čo ho zaujíma. Ak sa chystáte stavať, alebo prerábať svoje domy, alebo byty, nenechajte si ujsť špeciálne výstavné zľavy a ponuky.

Medzi vystavovateľmi nájdete firmy z celého Slovenska. Svoju expozíciu bude mať exkluzívny taliansky nábytok, ploty a brány, aké ste ešte nevideli, zabezpečovacie systémy, solárne panely, SIP panely – novinka a stavaní nízkoenergetických domov, zatmievacia technika a žalúzie, plastové okná, dizajnové záhradné grily, matrace, rošty, čalúnene postele z masívu a spálňový nábytok, kvalitné omietky, bytové doplnky, domáce elektrospotrebiče, kotly a vykurovacia technika a veľa iného sortimentu.

Súčasťou výstavnej ponuky budú aj rôzne priesady, sadenice rastlín, či už paradajok, papriky, ale aj okrasné dreviny, ovocné stromčeky, okrasné kvety, citrusy - mandarinky a veľa veľa iných. Máme pre Vás pripravené asi 25 druhov sadbových zemiakov, ktoré si môžete objednať alebo priamo z výstavy odniesť v 5 kilových vreciach.

Špeciálne Vás pozývame na súbežnú výstavu unikátnych BONSAJOV zo súkromných zbierok, aké ste v Michalovciach ešte nevideli. Bonsaje si môžete aj zakúpiť.

Pre milovníkov umenia bude pripravená predajná výstava obrazov – Výber z tvorby, od umelca Juraja Kováča. Jedno zo svojich diel bude maľovať priamo na výstave. Ak Vás teda zaujíma technika alebo spôsob maľovania, príďte sa pozrieť a porozprávať priamo s umelcom.SME RADI, že našu ponuku prijal uznávaný šéfkuchár Marcel IHNAČÁK, ktorý varil aj pre celebrity ako Karel Gott, Sean Connery či Calvin Klein. Kuchárske skúsenosti získaval aj v reštaurácii Pied-á-Terre (ocenej dvomi hviezdičkami Michelin) a v reštaurácii Jamieho Olivera – Fifteen, kde sa stal Sous chef, teda zástupcom šéfkuchára. Vo svojej bohatej kariére už varil v najznámejších podnikoch v Prahe, Moskve, Londýne, Bratislave... V roku 2010 mu vyšla kuchárska kniha Radosť variť, ktorá sa stala bestsellerom a prednedávnom zasa kniha Zelenina, moja láska. Marcel Ihnačák už niekoľko rokov pripravuje pokrmy pre divákov najsledovanejšej slovenskej televízie, v Teleráne TV Markíza a je tvárou známeho reťazca, kde pripravuje pre čitateľov rôzne recepty. Naživo pred vašimi očami predvedie Marcel kulinársku šou, do ktorej sa budete môcť priamo zapojiť a aj degustovať, čo šéfkuchár navarí.

Prezradíme Vám exkluzívne aj jedlá, ktoré nám Marcel pripraví. Sú to:

- GNOCCHI S KREVETAMI, CHERRY PARADAJKAMI A BAZALKOU,

- ORECCHIETTE S PROSCIUTTOM, CUKETOU A KRÉMOVOU OMÁČKOU,


- GRILOVANÝ HOVADZÍ STEAK S HUBAMI, ŠPARGĽOU, CHERRY PARADAJKAMI A PARMEZÁNOM.

Tešíte sa? Príďte, nech máte svoje miesto a pochutnáte si spolu s nami. Celá šou s Marcelom začína v piatok 17. marca 2017 od 16:00 hod. priamo na výstavnej ploche haly. Po skončení varenia bude následovať s Marcelom Ihnačákom AUTOGRAMIÁDA.

Dávame do pozornosti našu TOMBOLU. Bude naozaj bohatá! Jednu z hlavných výhier, parný čistič HYLA v hodnote 120 €, venuje spoločnosť HYLA – SLOVAKIA, s.r.o. HLAVNÚ CENU do tomboly, GARÁŽOVÚ sekčnú BRÁNU s pohonom vo farbe zlatý dub značky Jimi-TORE v cene 750 €, venovala firma Brány Ladislav Nistor! Tak neváhajte a príďte na výstavu, stojí za to! Cena vstupného iba 1€. Tešíme sa na Vás!

Pre návštevníkov výstavy je pripravený aj PinkBar s osviežením a kvalitnú taliansku kávu Galliano Vám radi pripravia v stánku LaBonté, priamo na výstavisku. Ak máte radi tradičné a kvalitné domáce výrobky ako syry, korbáčiky, maslo, jogurty alebo korenie z celého sveta, navštívne náš Gazdovský dvor, kde si prídete určite na svoje. Spoločnosť Starosel Vás taktiež pozýva do svojho stánku na degustáciu kvalitných vín.

2. ročník výstavy DOM & INTERIÉR a ZÁHRADA 2017, 17. – 18. marec 2017, Mestská športová hala Michalovce, ulica 26. novembra, Michalovce.

Otváracie hodiny výstavy:
Piatok - 10:00 - 19:00 hod.
Sobota - 09:00 - 16:00 hod.


Komentáre